Бюгельний протез

Бюгельний протез (від нім. Bugel - дуга) - це естетична, зручна, надійна знімна конструкція.

Бюгельний, або дугового, протез - це знімний протез. Виконується він як самостійно, так і в комбінації з металокерамічними коронками. Складається він з пластмасових зубів, штучних ясен, металевого ажурного каркасу, який не помітний, сполучної дуги (на верхній челюсті- на небі, на нижньої - під язиком). Кріпиться цей протез до решти зубам "гачками" -кламмерамі, або "замками" - аттачменамі. В останньому випадку залишилися крайні зуби повинні бути обов'язково одягнені в коронки. Кламмери можуть бути видні при широкій посмішці, аттачмени повністю заховані всередині коронок і абсолютно не помітні. Фіксуються такі протези дуже надійно. І просто так вилетіти з рота не можуть. Звикають до них набагато швидше, ніж до інших видів знімних протезів. На ніч вони не знімаються. Чистяться 2 рази в день вранці і ввечері. У тих випадках, коли у Вас не залишилося бічних зубів, немає можливості ставити коронки, Вам не хочеться ставити імпланти або до них у Вас є протипоказання, бюгельний протез зможе вирішити проблему відсутніх зубів.

 Протезування зубів (ортопедія):
 Бюгельний протез (в залежності від виду фіксацій: кламерні, замкова)  8000 грн.

Переваги бюгельного протеза:

 • В основі бюгельних протезів - ажурне тонке лиття, майже не відчутний для пацієнта. Технологія лиття забезпечує надзвичайно високу міцність, тому протез неможливо зламати.
 • Бюгельний протез не натирають ясен і не викликає болю під час жування завдяки рівномірному розподілу жувального навантаження між зубами і слизовою оболонкою. Жувальна ефективність при цьому досягає 100%.
 • Бюгельний протез не закриває піднебіння, тому звикання до нього здійснюється набагато швидше, ніж до звичайного пластмасового протезу.
 • Оскільки на небі є тільки тонка металева дуга, а не масивний пластмасовий базис, в порожнині рота не виникає блювотного рефлексу.
 • Бюгельний протез не викликає зміни мови і не вносить дискомфорт в спілкування.
 • При користуванні конструкцією відсутні алергічні реакції, протезний стоматит.
 • Бюгельні протези дуже добре фіксуються в порожнині рота завдяки достатній кількості опорно-утримуючих елементів і не спадають під час їжі і розмови.
 • Пацієнт відчуває смак їжі, тому що не порушені смакові, температурні, тактильні відчуття.
 • Бюгельний протез естетичні, їх можна повністю приховати в порожнині рота.
 • Бюгельні протези характеризуються дуже швидкою адаптацією, і терміни звикання зменшуються в кілька разів у порівнянні зі звичайними акриловими аналогами.

Бюгельні протези часто використовуються в тих випадках, коли інші види протезування безсилі:

 • при захворюваннях тканин пародонта і рухливості зубів;
 • при парафункціях жувальних м'язів (бруксизмі) і патологічному стиранні зубів;
 • при алергіях на акрилові пластмаси.

За способом фіксації на щелепі бюгельні протези поділяються на протези з кламерами і бюгельні протези з замками.

Бюгельні протези з кламерами утримуються за рахунок своєрідних гачків, які щільно охоплюють опорний зуб, але не завдають шкоди емалі.

У Бюгель з замковим кріпленням (аттачменами) фіксація протеза дуже жорстка, майже нерухома. Велика частина жувального тиску передається на опорні зуби, одягнені в спеціальні металокерамічні коронки. Кріплення приховано всередині коронки, тому, на відміну від кламерів, навіть при самій широкій посмішці, ніхто не побачить, що в роті є знімний протез.

Для повноцінного очищення та дезінфекції бюгельного протеза ми рекомендуємо використовувати швидкорозчинні таблетки COREGA TABS.

Наші переваги

КВАЛІФІКОВАНІ ФАХІВЦІ

У нас команда досвідчених і висококваліфікованих фахівців, які готові надати повний спектр стоматологічних процедур

СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ

Ми працюємо на базі високотехнологічного обладнання, а також впроваджуємо новітні методи діагностики та лікування.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Кожному пацієнту ми складаємо індивідуальний і прозорий план лікування, розповідаємо всі подробиці кожного з етапів, вказуємо терміни і вартість.

Наші роботи

До і після лікування, протезування

Щоб отримати додаткову інформацію про наші послуги або записатися на прийом, будь ласка, зв'яжіться з нами
Відгуки

Стоматологию нашли через интернет. Хорошее обращение доктора и быстрая диагностика заболевания, обратились с острой болью. Долго икали подходящую клинику в Николаеве, но действительно ожидание стоило того. Например, обращение к пациенту, адекватные цены на услуги, доктор понятно объяснил причину, моральная поддержка от доктора и медсестры. Будем обращаться еще, всем остались довольны.

Наталья

Теперь буду ходить только в Дента Люкс. Лечение было максимально безболезненным. Очень внимательные врачи. Все понравилось, буду советовать друзьям.

Алина

Лечусь только здесь и вожу всю семью. Дочь доверяет только докторам этой клиники, самый высокий уровень специалистов, оборудования и обслуживания! Ездим из Киева специально на лечение сюда. Благодарю всех сотрудников за внимательное отношение!

Ирина Богданова
Питання/відповідь

⭐Від чого залежить ціна на бюгельний протез в Миколаєві?

Вартість бюгельного протеза в Миколаєві залежить від матеріалу виготовлення, а також від системи фіксації зубів до основи (кламерні, замкові).

⭐Які бувають бюгельні зубні протези?

В залежності від типу фіксації бюгельні протези бувають:

 1. На кламмерах. Найпростіший з усіх бюгельних протезів.
 2. На аттачменті. Аттачменти - високотехнологічні замкові конструкції, які буквально пристібають зубний протез до опорних коронок.
⭐Скільки зубів потрібно для встановлення бюгельного протеза?

Для встановлення бюгельного протезу необхідна наявність мінімум 6 зубів. 

м. Миколаїв, пр. Богоявленський, 340/3

(0512) 59-09-05

(096) 486-54-05

(063) 976-31-69

(067) 953-49-59


м. Миколаїв, проспект Корабелів, 7

(0512) 63-65-73

(096) 800-29-44