Коронка на зуб

Якщо у вас частково зруйнувався зуб, не поспішайте його видаляти. Стоматологія "Денталюкс" пропонує вам здійснити висококваліфіковане протезування зубного ряду. Постійні коронки зроблять вашу усмішку естетичною та натуральною. З цією незнімною конструкцією ви зможете робити те ж саме, що і до каріозного ураження зубів.

Що є зубні коронки? Це незнімні протези, які надягають на частину запломбованого зуба, що залишилася. Вони кріпляться за допомогою цементу та повністю імітують форму зуба, його колір та текстуру. Виготовляються коронки в зуботехнічних лабораторіях на сучасному обладнанні та високоякісних матеріалів в індивідуальному порядку для кожного окремого пацієнта. Вони не лише повертають естетичність посмішки, але й повністю відновлюють жувальну функцію зуба.

Різновиди зубних коронок

За матеріалами виготовлення зубні коронки бувають:

 • металевими. У сучасній стоматології цей вид практично не використовується, тому що вони відновлюють лише функціональність зуба, але не його естетику. Зараз метал використовується лише для виготовлення основи протеза, а зверху він покривається іншими матеріалами (пластмасою, керамікою), що імітують зубну емаль;
 • металокерамічними. До їх складу входять: хром, кобальт, нікель та інші дорогоцінні метали. Як основа використовується медичний сплав. До переваг металокерамічних протезів відносяться: гарна сумісність із яснами (вони рідко викликають алергічні реакції), імітація натуральної емалі, тривалий термін експлуатації. Варто зазначити, що ціна на металокерамічну коронку залежить від базового металу. Якщо при її виготовленні були використані нікель, хром або кобальт, ціна на установку буде прийнятна для більшості пацієнтів. А якщо як базова основа використовувалося золото, то вартість такого виробу буде високою. Але й виріб у такому разі буде довговічним;
 • металокомпозитними. По пристрої вони практично нічим не відрізняються від металокерамічних, але в їхньому складі використовується фотополімерний матеріал. До переваг таких коронок належать: тонка основа, природний колір під зубну емаль, можливість встановлення на імпланти;
 • металопластмасовими. Це бюджетний варіант протезу, який здатний прослужити не більше 5 років. До переваг їх установки належать: низька вартість, невелика вага та можливість реставрації. Але мінусів у цих протезів набагато більше: нетривалий термін експлуатації, фарбування від їжі та напоїв, погана сумісність із яснами, невелика міцність;
 • безметалевими. Вони в свою чергу поділяються на: керамічні, на основі оксиду алюмінію та на основі оксиду діоксиду цирконію. На відміну від інших видів коронок, у них немає металу, який часто викликає прояв алергічних реакцій. До того ж, при установці безметалового імпланту зуб менше обточується. До основних переваг таких коронок варто додати: гіпоалергенність, естетичність, міцність.

Який тип зубних коронок обрати

Вибір коронки залежить від особливостей організму, особистих вимог і побажань клієнта.

Стоматологи клініки “Дента Люкс” на прийомі докладно розкажуть про плюси та мінуси кожного окремого виду коронок, їх особливості та етапи встановлення. Також після візуального огляду ротової порожнини вони дають індивідуальні рекомендації, яку коронку краще встановити в тому чи іншому випадку.

Наприклад, на передні зуби встановлюються не найміцніші матеріали. Оскільки жувальне навантаження у них невелике. Головне для передніх зубів – естетичність. Тому стоматологи рекомендують використовувати металокераміку чи безметалеві коронки, виготовлені з оксиду алюмінію.

А ось при встановленні коронок на жувальні зуби, особливу роль відіграє їхня міцність, надійність і довговічність. Тут перевагу варто віддати безметалевим конструкціям, виготовленим на основі діоксиду цирконію.

Переваги встановлення коронок на зуб в "Дента Люкс", Миколаїв

До основних переваг установки коронок варто віднести:

 • можливість відновити навіть сильно зруйнований зуб;

 • естетичність. Зовні коронки практично нічим не відрізняються від натуральних зубів;

 • відновлення як зовнішнього вигляду зуба. Але його жувальних функцій;

 • захист зруйнованого зуба від подальшої деформації (стирання, руйнування);

 • невелика кількість протипоказань до установки, на відміну імплантів.

Процес встановлення зубних коронок у «Дента Люкс»

Звертаючись до стоматологічної клініки для встановлення коронки на зуб у Миколаєві, варто враховувати, що ця процедура виконується не за один день. І складається з наступних етапів:

 1. Пацієнт приходить до клініки «Дента Люкс» на безкоштовну консультацію. Лікар оглядає його ротову порожнину, уточнює, чи є у пацієнта алергічні реакції на різні метали, складає докладний план лікування, підбирає матеріал виготовлення коронки (з огляду на побажання клієнта та його фінансові можливості).
 2. Далі лікар спрямовує пацієнта на рентген. Оскільки за результатами отриманих знімків проводиться повна діагностика пошкодженого зуба, і підбирається тактика протезування.
 3. Після цього зуб готується до протезування і проводиться його комплексне лікування, спрямоване на усунення карієсу, зняття зубного нальоту, встановлення штифта або вкладки. Кількість відвідувань пацієнта стоматологічної клініки великою мірою залежить від цього, наскільки сильно зруйнований зуб.
 4. Наступним етапом є обточування зуба. Цей процес триває близько години. Щоб коронка ідеально вписалася між сусідніми зубами, ортопед старанно підганяє пошкоджений зуб за розмірами конструкції. Якщо йдеться про вироби з металевими каркасами, то зуб піддається інтенсивному обточуванню з усіх боків. А установка безметалевих коронок дозволяє зберегти більшу частину твердих тканин зуба.
 5. Далі створюється 3D модель. На цьому етапі робиться гіпсовий зліпок щелепи пацієнта, який сканується з усіх боків. 3D модель створюється за передовими технологіями на комп'ютері.
 6. Після всіх цих процедур стоматолог встановлює пацієнтові тимчасову коронку, оскільки обточений з усіх боків зуб не можна залишати відкритим. А готовий зліпок передається до зуботехнічної лабораторії, де фахівці приступають до створення обраної пацієнтом постійної коронки. Зазвичай на це йде від кількох днів до кількох тижнів.
 7. Після виготовлення коронки лікар робить пацієнтові її примірку. Тут важливо, щоб пацієнт добре оцінив свої відчуття під час жування, розмови, міміки. І якщо протез не викликає дискомфорту, лікар фіксує стоматологічним цементом.

Варто зазначити, що процес встановлення коронки в нашій клініці проводиться під місцевою анестезією високої якості. Тому клієнти не відчувають болю, ні дискомфорту під час перебування в стоматологічному кріслі.

Вартість встановлення коронки на зуб у Миколаєві у стоматології ”Денталюкс”

 Протезування зубів (ортопедія):
  Коронка металокераміка   від 3000 грн.
  Коронка безметалева   від 200 $
  Вінір керамічний (вартість залежить від естетичних вимог пацієнта, виду кераміки та методики її виготовлення)   віж 200 до 300 $
  Реставрація зуба керамікою (залежно від зруйнованості зуба та естетичних вимог пацієнта (вініри, накладки, коронки, напівкоронки))   від 3500 грн. (максимум 250$ - кераміка підвищеної естетики)

Реабілітація після встановлення зубних протезів

Багатьох цікавить питання, який термін реабілітації після встановлення зубних коронок? Зазвичай, він становить від кількох днів до двох тижнів. Тобто при грамотному підході стоматолога до вибору коронки та її правильної установки пацієнтові залишиться тільки звикнути до нових відчуттів (особливо, якщо він тривалий час ходив з пошкодженим зубом). Жодних неприємних чи болючих відчуттів, а також дискомфорту, пацієнт при цьому не відчуває.

Термін служби окремих видів зубних протезів

Що стосується терміну служби зубних коронок, то тут все залежить від їхньої якості виготовлення та використовуваних матеріалів:

 • діоксид цирконію – найдовговічніший матеріал, здатний прослужити понад 20 років.
 • металопластикові вироби що неспроможні похвалитися тривалим терміном експлуатації, оскільки він становить трохи більше 5 років;
 • металокерамічні конструкції здатні прослужити до 10 років, не змінюючи первинного зовнішнього вигляду та технічних характеристик;
 • металеві коронки хоч і є довговічними, але використовуються в сучасній стоматології рідко через погані естетичні властивості.

На сайті можна переглянути ціни на всі послуги, почитати відгуки пацієнтів і подивитися портфоліо робіт.

При установці коронки на зуб у Миколаєві, наші клієнти знову зможуть посміхатися на всі 32 зуби. Адже у клініці «Дента Люкс» працюють кваліфіковані спеціалісти, які надають широкий спектр послуг у сфері естетичної стоматології. Вони вміють правильно підібрати протези, виходячи з особистих побажань клієнтів, індивідуальних особливостей їхнього організму та фінансових можливостей.

Наші переваги

КВАЛІФІКОВАНІ ФАХІВЦІ

У нас команда досвідчених і висококваліфікованих фахівців, які готові надати повний спектр стоматологічних процедур

СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ

Ми працюємо на базі високотехнологічного обладнання, а також впроваджуємо новітні методи діагностики та лікування.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Кожному пацієнту ми складаємо індивідуальний і прозорий план лікування, розповідаємо всі подробиці кожного з етапів, вказуємо терміни і вартість.

Наші роботи

До і після лікування, протезування

Щоб отримати додаткову інформацію про наші послуги або записатися на прийом, будь ласка, зв'яжіться з нами
Відгуки

Стоматологию нашли через интернет. Хорошее обращение доктора и быстрая диагностика заболевания, обратились с острой болью. Долго икали подходящую клинику в Николаеве, но действительно ожидание стоило того. Например, обращение к пациенту, адекватные цены на услуги, доктор понятно объяснил причину, моральная поддержка от доктора и медсестры. Будем обращаться еще, всем остались довольны.

Наталья

Теперь буду ходить только в Дента Люкс. Лечение было максимально безболезненным. Очень внимательные врачи. Все понравилось, буду советовать друзьям.

Алина

Лечусь только здесь и вожу всю семью. Дочь доверяет только докторам этой клиники, самый высокий уровень специалистов, оборудования и обслуживания! Ездим из Киева специально на лечение сюда. Благодарю всех сотрудников за внимательное отношение!

Ирина Богданова

м. Миколаїв, пр. Богоявленський, 340/3

(0512) 59-09-05

(096) 486-54-05

(063) 976-31-69

(067) 953-49-59


м. Миколаїв, проспект Корабелів, 7

(0512) 63-65-73

(096) 800-29-44