Естетична стоматологія

Ви, можливо, здивуєтеся, як багато в нашому житті пов'язане зі станом наших же зубів. Так що ж таке погані зуби? Від їх виду страждає міміка, розвиваються комплекси, а наслідок цього - щоденний дискомфорт і раннє утворення зморшок.

Тому так значна роль естетичної стоматології, в завдання якої входить зняття психологічного дискомфорту людини і розвиток впевненості в спілкуванні.

Естетична стоматологія в Миколаєві проводить реставрацію зубів з метою усунення різних дефектів, повертаючи зубам естетичний вигляд і функціональну здатність. В процесі роботи застосовуються різні реставраційні матеріали.

Реставрация зубов в Николаеве

Естетична реставрація зубів винирами

Естетична стоматологія Миколаїв використовує непрямий метод естетичної реставрації пошкоджених зубів. При цьому проводиться спеціальна обробка, в ході якої знімається точний зліпок зуба. Потім в зуботехнічній лабораторії з кераміки виготовляється відновлювана частина зуба. Після цього лікар-стоматолог за допомогою спеціальних розчинів фіксує нову частину зуба на збережену частину. Таким чином відтворюється анатомічна форма зуба, його функціональність і естетичний вигляд.

До і після протезування винирами

 

 

Мікропротезування (керамічні пломби)

Мікропротезування відноситься до самого щадному методу естетичної реставрації зубів, при якому зберігаються всі здорові тканини зуба. Мікропротези в стоматології - це керамічні пломби (вкладки, накладки) і вініри.

Протезування з їх застосуванням - найкраща альтернатива фотополімерним пломбам для відновлення фронтальної частини передніх зубів і коронкової частини жувальних зубів. Вам гарантований чарівний вид зубів і блискуча білосніжна посмішка.

Мікропротезування - одна з найбільш сучасних методик, що має естетичні та функціональні переваги в галузі реставрації зубів.

Фахівці клініки Денталюкс індивідуально підходять до вибору методу мікропротезування, що залежить від виду дефекту зуба.

Керамічні вкладки (керамічні пломби)

Вкладка - це вид реставрації, при якому заміщується дефект зуба. Виберіть можуть бути виготовлені з композитних матеріалів, керамічних мас, золота.

Переваги керамічної вкладки (керамічної пломби) перед пломбою істотні:

 • Естетичні якості.
 • Точність в передачі анатомічної форми зуба.
 • Герметичність країв реставрації.
 • На відміну від пломби, вкладки не піддаються усадці і не змінюють колір. Використання вкладок практично повністю виключає можливість виникнення вторинного карієсу. Виберіть надзвичайно міцні, оскільки виготовляються при високій температурі 900oС.
 • За структурою вкладка дуже щільна і не містить мікропор. Вона дуже щільно прилягає до стінок дефекту зуба, не залишаючи щілин, що унеможливлює розвиток вторинного карієсу.

Керамическая накладка на зубы

До недоліків можна віднести:

 • Більш тривалі терміни виготовлення.
 • Більш висока ціна.

Є 4 види вкладок в залежності від форми:

 • InLay (Тіло вкладки не виходить за межі порожнини зуба)
 • OnLay (Тіло вкладки повністю займає порожнину зуба, але не виходить за її краю)
 • OverLay (Тіло вкладки виходить за краї порожнини зуба)
 • PinLay (Тіло вкладки покриває 3 з 4-х поверхонь зуба зі штифтом)

Виды вкладок

Вініри без обточування зубів (люмініри) - останній прорив естетичної стоматології. Люмініри представляють собою керамічні облицювання, які приклеюються на передню поверхню передніх зубів, які не обточуючи зуб.

Виниры без обточки зубов (люминиры)

Наші переваги

КВАЛІФІКОВАНІ ФАХІВЦІ

У нас команда досвідчених і висококваліфікованих фахівців, які готові надати повний спектр стоматологічних процедур

СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ

Ми працюємо на базі високотехнологічного обладнання, а також впроваджуємо новітні методи діагностики та лікування.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Кожному пацієнту ми складаємо індивідуальний і прозорий план лікування, розповідаємо всі подробиці кожного з етапів, вказуємо терміни і вартість.

Наші роботи

До і після лікування, протезування

Щоб отримати додаткову інформацію про наші послуги або записатися на прийом, будь ласка, зв'яжіться з нами
Відгуки

Стоматологию нашли через интернет. Хорошее обращение доктора и быстрая диагностика заболевания, обратились с острой болью. Долго икали подходящую клинику в Николаеве, но действительно ожидание стоило того. Например, обращение к пациенту, адекватные цены на услуги, доктор понятно объяснил причину, моральная поддержка от доктора и медсестры. Будем обращаться еще, всем остались довольны.

Наталья

Теперь буду ходить только в Дента Люкс. Лечение было максимально безболезненным. Очень внимательные врачи. Все понравилось, буду советовать друзьям.

Алина

Лечусь только здесь и вожу всю семью. Дочь доверяет только докторам этой клиники, самый высокий уровень специалистов, оборудования и обслуживания! Ездим из Киева специально на лечение сюда. Благодарю всех сотрудников за внимательное отношение!

Ирина Богданова
Питання/відповідь

⭐Що таке естетична стоматологія в Миколаєві?

Естетична стоматологія - один із напрямів стоматології, що спрямоване на коригування форми, кольору зубів, а також їх прикрасу.

⭐Які бувають види естетичної стоматології?

Види естетичної стоматології:

 • Реставрація композитними матеріалами
 • Реставрація жувальних зубів вкладками
 • Естетична реставрація передніх зубів
 • Реставрація зубів винирами
⭐Які ціни на естетичну стоматологію в Миколаєві?

Ціни на лікування, видалення, чистку, протезування, імплантацію та інші стоматологічні послуги можна подивитися на сторінці Прайс.

м. Миколаїв, пр. Богоявленський, 340/3

(0512) 59-09-05

(096) 486-54-05

(063) 976-31-69

(067) 953-49-59


м. Миколаїв, проспект Корабелів, 7

(0512) 63-65-73

(096) 800-29-44