Вкладки

Вкладка - це вид реставрації, при якому заміщується дефект зуба. Виберіть можуть бути виготовлені з композитних матеріалів, керамічних мас, золота.

Переваги вкладки перед пломбою істотні:

 • Естетичні якості.
 • Точність в передачі анатомічної форми зуба.
 • Герметичність країв реставрації.

На відміну від пломби, вкладки не піддаються усадці і не змінюють колір. Використання вкладок практично повністю виключає можливість виникнення вторинного карієсу. Виберіть надзвичайно міцні, оскільки виготовляються при високій температурі 900oС.

За структурою вкладка дуже щільна і не містить мікропор. Вона дуже щільно прилягає до стінок дефекту зуба, не залишаючи щілин, що унеможливлює розвиток вторинного карієсу.

До недоліків можна віднести:

 • Строки виготовлення до тижня.
 • Більш висока ціна.

Виберіть є одним із способів відновлення (реконструкції) зубів, нарівні з пломбами. У стоматології розрізняють кілька видів вкладок, вони можуть виконувати різні функції.

Є 4 види вкладок в залежності від форми:

 • InLay (Тіло вкладки не виходить за межі порожнини зуба)
 • OnLay (Тіло вкладки повністю займає порожнину зуба, але не виходить за її краю)
 • OverLay (Тіло вкладки виходить за краї порожнини зуба)
 • PinLay (Тіло вкладки покриває 3 з 4-х поверхонь зуба зі штифтом)
 • Керамічна накладка

За допомогою вкладки стає можливим збереження пульпи (нерва) зуба. Відреставрований вкладкою зуб має бездоганний естетичний вид. Вкладка дозволяє відновити анатомічну форму і міцність зруйнованого зуба.

На відміну від пломби, вкладки не піддаються усадці і не змінюють колір. Використання вкладок практично повністю виключає можливість виникнення вторинного карієсу. Виберіть надзвичайно міцні, оскільки виготовляються при високій температурі - 900oС.

Керамічні вкладки - це своєрідні мікровставкі в порожнину зуба, що відрізняються дуже високою міцністю і естетикою, ідентичною здорової емалі зуба. Слід зазначити також бездоганний вигляд зуба, відреставрованого керамічною вкладкою, глянувши на який не кожен стоматолог зможе помітити реставрацію, не кажучи вже про Вас. Все це тому, що моделюючи вкладку, технік не обмежений простором, йому не заважає мову, щоки, слина, що не можна сказати про лікаря, реставрують зуб пломбувальних матеріалів в роті у пацієнта.

Ця вкладка має щільну структуру, не містить мікропор. Вона дуже щільно прилягає до стінок дефекту зуба, не залишаючи щілин, що унеможливлює розвиток вторинного карієсу.

Якщо зуб зруйнований більше ніж на третину, і, особливо, якщо збережена його життєздатність, то керамічна вкладка - це ідеальний засіб. На першому етапі, як і для виготовлення пломби, видаляються всі зруйновані тканини і знімається зліпок, який відправляється в зуботехническую лабораторію. За зліпком технік виготовляє зубну вкладку. Спеціальним клеєм її з'єднують з тканиною зуба.

Етапи виготовлення керамічних вкладок і накладок в зуботехнічній лабораторії

Переваги керамічних вкладок:

 • Керамічні вкладки мають більшу міцність, ніж пломби, які виготовляються безпосередньо в зубі.
 • На зуби з великими порожнинами виготовляються вкладки, а не великі пломби, в зв'язку з тим, що останні легко ламаються.
 • Керамічні вкладки сильно зміцнюють зуб.
 • Керамічні вкладки стійкі до зовнішніх впливів, вони не змінюють з часом колір навіть під дією сигарет і кави.
 • Виберіть можуть комбінуватися з кореневими штифтами (кореневими протезами) для відновлення сильно зруйнованого зуба.
 • Кераміка набагато міцніше звичайних пломб і має більшу зносостійкість.
 • Зубні керамічні вкладки ідеальні в естетичному плані. Кераміка має полупрозрачностью, що повністю імітує колір справжнього зуба.
 • Вкладка точно повторює анатомічну форму зуба (горбки і канавки). За рахунок виготовлення поза порожниною рота їй вдається надати досконалу форму.
 • Замінити коронку вкладка може, тільки якщо збереглася міцна основа зуба.

Таким чином, керамічні вкладки - є більш досконалою і сучасною альтернативою коронкам і фотополімерним пломбам.

Завдяки великим можливостям зуботехнічної лабораторії, лікарі стоматології Денталюкс широко застосовують у своїй практиці керамічні вкладки і вініри. Великі оклюзійні порожнини фахівці рекомендують відновлювати за допомогою керамічних вкладок (якщо золоті вкладки виключаються з естетичних причин).

Виготовлення керамічних вкладок проводиться в два відвідування: на першому - знімається зліпок, а на другому - встановлюється вкладка. Вкладка має отглазурованную поверхню, яка потребує полірування, що відрізняє її від пломби, яку потрібно полірувати кожні шість місяців.

Наші переваги

КВАЛІФІКОВАНІ ФАХІВЦІ

У нас команда досвідчених і висококваліфікованих фахівців, які готові надати повний спектр стоматологічних процедур

СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ

Ми працюємо на базі високотехнологічного обладнання, а також впроваджуємо новітні методи діагностики та лікування.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Кожному пацієнту ми складаємо індивідуальний і прозорий план лікування, розповідаємо всі подробиці кожного з етапів, вказуємо терміни і вартість.

Наші роботи

До і після лікування, протезування

Щоб отримати додаткову інформацію про наші послуги або записатися на прийом, будь ласка, зв'яжіться з нами
Відгуки

Стоматологию нашли через интернет. Хорошее обращение доктора и быстрая диагностика заболевания, обратились с острой болью. Долго икали подходящую клинику в Николаеве, но действительно ожидание стоило того. Например, обращение к пациенту, адекватные цены на услуги, доктор понятно объяснил причину, моральная поддержка от доктора и медсестры. Будем обращаться еще, всем остались довольны.

Наталья

Теперь буду ходить только в Дента Люкс. Лечение было максимально безболезненным. Очень внимательные врачи. Все понравилось, буду советовать друзьям.

Алина

Лечусь только здесь и вожу всю семью. Дочь доверяет только докторам этой клиники, самый высокий уровень специалистов, оборудования и обслуживания! Ездим из Киева специально на лечение сюда. Благодарю всех сотрудников за внимательное отношение!

Ирина Богданова

м. Миколаїв, пр. Богоявленський, 340/3

(0512) 59-09-05

(096) 486-54-05

(063) 976-31-69

(067) 953-49-59


м. Миколаїв, проспект Корабелів, 7

(0512) 63-65-73

(096) 800-29-44