Знімні протези пластинкові

Знімні пластинкові протези призначені як для відновлення жувальної функції, так і для поліпшення естетики. Складаються вони безпосередньо з самих штучних пластмасових зубів, які підбираються за кольором і формою. Вони ж кріпляться на так званому базисі з штучних ясен, яка за кольором близька до кольору ясна. Такі протези кріпляться до природних зубів спеціальними "гачками", так званими кламмерами. У випадках, коли природні зуби відсутні, кламерами не потрібні і протези фіксуються за рахунок присмоктуються здатності, безпосередньо до м'яких тканин верхньої або нижньої щелепи. Природно, в цьому випадку фіксація повних знімних протезів не найнадійніша, але це можна виправити, якщо використовувати в якості додаткової фіксації імпланти, які знаходяться в кістки і виходять назовні, закінчуючись невеликими "кнопочками", які будуть заховані під знімним протезом. Іноді імпланти об'єднуються спеціальним балковим кріпленням в єдину систему фіксації, яка теж служить опорою для знімного протезу.

Наші переваги

КВАЛІФІКОВАНІ ФАХІВЦІ

У нас команда досвідчених і висококваліфікованих фахівців, які готові надати повний спектр стоматологічних процедур

СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ

Ми працюємо на базі високотехнологічного обладнання, а також впроваджуємо новітні методи діагностики та лікування.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Кожному пацієнту ми складаємо індивідуальний і прозорий план лікування, розповідаємо всі подробиці кожного з етапів, вказуємо терміни і вартість.

Наші роботи

До і після лікування, протезування

Щоб отримати додаткову інформацію про наші послуги або записатися на прийом, будь ласка, зв'яжіться з нами
Відгуки

Стоматологию нашли через интернет. Хорошее обращение доктора и быстрая диагностика заболевания, обратились с острой болью. Долго икали подходящую клинику в Николаеве, но действительно ожидание стоило того. Например, обращение к пациенту, адекватные цены на услуги, доктор понятно объяснил причину, моральная поддержка от доктора и медсестры. Будем обращаться еще, всем остались довольны.

Наталья

Теперь буду ходить только в Дента Люкс. Лечение было максимально безболезненным. Очень внимательные врачи. Все понравилось, буду советовать друзьям.

Алина

Лечусь только здесь и вожу всю семью. Дочь доверяет только докторам этой клиники, самый высокий уровень специалистов, оборудования и обслуживания! Ездим из Киева специально на лечение сюда. Благодарю всех сотрудников за внимательное отношение!

Ирина Богданова

м. Миколаїв, пр. Богоявленський, 340/3

(0512) 59-09-05

(096) 486-54-05

(063) 976-31-69

(067) 953-49-59


м. Миколаїв, проспект Корабелів, 7

(0512) 63-65-73

(096) 800-29-44