Турбота про пацієнтів

Дуже важливим фактором в стоматології є безпека пацієнта, тобто відсутність ризику передачі інфекції під час стоматологічного прийому. Важливо, щоб абсолютно всі маніпуляції були безпечними для пацієнтів. Причому не тільки з точки зору правильності виконуваних маніпуляцій, а й з точки зору відсутності ризику зараження різними захворюваннями в момент лікування.

Як ми добиваємося абсолютної безпеки?
У кабінеті працює програма «АнтиСНІД» та «Антигепатит». Якісна дезінфекція забезпечується препаратами провідної німецької фірми Боде, а також французької фірми Аніос.

В нашій стоматологічній клініці приділяється велика увага стерилізації інструментів. Стерилізація інструментів проводиться в автоклаві - паром під тиском і в сухожарові шафі. Якість стерилізації проходить під контролем комп'ютера і спеціальних індикаторів.

Всі стоматологічні матеріали, які є в клініці, стерилізуються обов'язково з виконанням всіх норм і правил. Перед стерилізацією інструменти пакуються в вакуумну стерилизационную папір. Під час кожної стерилізації разом з інструментами в автоклав закладаються спеціальні тестові індикатори, які змінюють свій колір, коли температура досягне певної величини. Цей тест дозволяє переконатися, що під час стерилізації була досягнута потрібна температура, необхідна для повної стерилізації інструментів. Також на піднос укладається не один тестовий індикатор, а відразу п'ять - в чотири кінці один посередині. Всі п'ять тестових індикаторів після проведення стерилізації наклеюються в спеціальний журнал, щоб в будь-який момент можна було перевірити, скільки циклів стерилізації і з яким результатом було проведено за день.

Для обробки і упаковки інструменту застосовуються ультразвукова мийка, пакувальна машина.

Стоматологія Денталюкс використовує Панмед для зберігання стерильного інструментарію, ліктьові дозатори для обробки рук, бактерицидні рециркулятори повітря, одноразові: рушники, Слиновідсмоктувачі, нагрудні серветки, рукавички, маски, стерилізаційні пакети, бахіли, пакетики для рентгенівських датчиків і прікусних блоків і багато іншого.

У нашій стоматології - 1 стоматологічна установка на кожен кабінет, що виключає перехресне інфікування пацієнтів. Важливо це і з етичних міркувань: багато пацієнтів не бажають, щоб обговорення проблем здоров'я їхніх зубів стало надбанням інших пацієнтів-сусідів.

Робота стоматології Денталюкс в Миколаєві ліцензована і контролюється плановими перевірками міської СЕС і ДЕЗ станціями, обласної СЕС. Весь персонал стоматології Денталюкс має санітарні книжки.

Таким чином, ми готові абсолютно однозначно гарантувати 100% захист від інфікування під час стоматологічного прийому в клініці Денталюкс.

м. Миколаїв, пр. Богоявленський, 340/3

(0512) 59-09-05

(096) 486-54-05

(063) 976-31-69

(067) 953-49-59


м. Миколаїв, проспект Корабелів, 7

(0512) 63-65-73

(096) 800-29-44