Тимчасові протези

Для чого ці протези? Тимчасові протези зазвичай виконуються з пластмаси. У тих випадках, коли зуби обробляються під коронки, вид їх стає, м'яко кажучи, непривабливим. Тому відразу після обробки зубів лікар зафіксує на тимчасовий цемент тимчасові коронки з пластмаси, з якими Ви зможете посміхатися, говорити і їсти. Крім усього іншого, тимчасові коронки не дозволяють обробленим зубам рухатися до моменту закінчення протезування і не дають яснах насуватися на оброблений зуб. А якщо зуб живий, то вони захищають його від термічних, хімічних і фізичних подразників. Носять пацієнти їх з моменту обробки зуба до моменту цементування постійної конструкції.

Однак, в тих випадках, коли інші види протезування безсилі вам допоможуть бюгельні протези.

Наші переваги

КВАЛІФІКОВАНІ ФАХІВЦІ

У нас команда досвідчених і висококваліфікованих фахівців, які готові надати повний спектр стоматологічних процедур

СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ

Ми працюємо на базі високотехнологічного обладнання, а також впроваджуємо новітні методи діагностики та лікування.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Кожному пацієнту ми складаємо індивідуальний і прозорий план лікування, розповідаємо всі подробиці кожного з етапів, вказуємо терміни і вартість.

Наші роботи

До і після лікування, протезування

Щоб отримати додаткову інформацію про наші послуги або записатися на прийом, будь ласка, зв'яжіться з нами
Відгуки

Стоматологию нашли через интернет. Хорошее обращение доктора и быстрая диагностика заболевания, обратились с острой болью. Долго икали подходящую клинику в Николаеве, но действительно ожидание стоило того. Например, обращение к пациенту, адекватные цены на услуги, доктор понятно объяснил причину, моральная поддержка от доктора и медсестры. Будем обращаться еще, всем остались довольны.

Наталья

Теперь буду ходить только в Дента Люкс. Лечение было максимально безболезненным. Очень внимательные врачи. Все понравилось, буду советовать друзьям.

Алина

Лечусь только здесь и вожу всю семью. Дочь доверяет только докторам этой клиники, самый высокий уровень специалистов, оборудования и обслуживания! Ездим из Киева специально на лечение сюда. Благодарю всех сотрудников за внимательное отношение!

Ирина Богданова

м. Миколаїв, пр. Богоявленський, 340/3

(0512) 59-09-05

(096) 486-54-05

(063) 976-31-69

(067) 953-49-59


м. Миколаїв, проспект Корабелів, 7

(0512) 63-65-73

(096) 800-29-44