Безметалова кераміка

Даний вид протезування є досить прогресивним. Застосовуючи його, ми завжди можемо допомогти вирішити проблеми естетики зубів. Безметалеві конструкції виконуються тільки зі спеціальної особливо міцної кераміки без додавання металевого каркаса, що надає остаточної конструкції особливий естетичний вигляд.

Суцільнокерамічні коронки

Суцільнокерамічні коронки роблять цілком з порцеляни (або іншого керамічного матеріалу). Керамічні коронки (порцелянові коронки) мають напівпрозорий колір, що створює ілюзію справжнього зуба, саме він робить їх найбільш привабливими в косметичному відношенні.

Володіючи досить натуральним зовнішнім виглядом, керамічні коронки, однак, поступаються іншим типам коронок в міцності. Їх краще ставити на передні зуби - для бічних вони годяться в меншій мірі, тому що в жувальної області рота діють найбільші сили.

Коронки на оксиді алюмінію

Більш ніж десять років система In Ceram Alumina є одним з найпопулярніших і естетичних систем в безметалловой кераміці.

Каркасом коронок In Ceram Alumina є оксид алюмінію. Оксид алюмінію - білий, напівпрозорий матеріал, він виготовляється методом комп'ютерного фрезерування, що підтверджує його високу точність. Оксид алюмінію володіє найвищим ступенем напівпрозорої в керамічних коронках.

Каркас оксиду алюмінію застосовується для виготовлення коронок на передні зуби або одиночних коронок. Міцність каркаса оксиду алюмінію дозволяє виготовляти мостовидні протези.

Коронки на основі оксиду цирконію

Коронки з оксиду цирконію відрізняються від всіх інших винятковим естетичним зовнішнім виглядом. Оксид цирконію володіє світлопроникністю, дуже близькою до світлопроникності натуральних зубів, це робить коронки практично не відрізнятись від власних зубів.

Коронки з оксиду цирконію не викликають алергічних реакцій.

Оксид цирконію називають «білим золотом» в протезуванні зубів. Він не робить несприятливого впливу ні на прилеглі тканини пародонту, ні на організм в цілому. Використання цього матеріалу не викликає запалення ясен, рецесію, не змінює колір ясна і власного зуба.

Оксид цирконію є ідеальним матеріалом для вітальних (живих) зубів. У світі понад 50% робіт по протезуванню - роботи, виконані керамікою на основі оксиду цирконію.

Оксид цирконію в стоматології почали широко використовувати відносно недавно, проте він вже встиг заслужити симпатії лікарів і пацієнтів. Каркас з оксиду цирконію є найбільш міцним. Що стосується точності виготовлення, прилягання, то конкурентів йому немає.

Оксид цирконію називають матеріалом майбутнього за його виняткову красу і міцність. Безметалова кераміка на оксиді цирконію - це запорука не тільки естетичності, відмінної біологічної сумісності, але й надійності.

Кераміка на оксиді цирконію вимагає мінімального препарування зубів, товщина каркаса всього 0,4 мм. Тому і опорні зуби можна залишати живими (без депульпації). Самі коронки значно легше, ніж металокерамічні.

Каркас з оксиду цирконію для коронки виготовляється методом комп'ютерного фрезерування. Це пояснює точність виготовлення роботи. Потім на цирконієвий каркас наноситься керамічна маса.

Для облицювання оксиду цирконію використовується міцна светопропускающая, напівпрозора кераміка з широкою гамою відтінків, що дозволяє створити коронки, які неможливо відрізнити від природних зубів. Гладка поверхня коронок перешкоджає акумуляції нальоту, а високі теплоізоляційні властивості дозволяють в повній мірі насолоджуватися прийомом холодної або гарячої їжі.

Міцність оксиду цирконію перевищує міцність металу, в результаті збільшується термін служби кераміки. Можна робити не лише поодинокі коронки, а й мостовидні протези з проміжком до трьох одиниць.

Використання цирконію показано людям з проблемами нирок, крові, ендокринної системою і при алергії на метали. Єдиним протипоказанням до використання конструкцій на основі оксиду цирконію є виражений глибокий прикус і бруксизм.

Литі кульшові вкладки зі сплаву недорогоцінного металу і благородного металу

Кульшові вкладки виготовляються, коли зуб сильно зруйнований і від нього залишився один корінь. Для того щоб відновити такий зуб коронкою, необхідна надійна основа, за яку вона буде кріпитися, і такою основою служить вкладка. Спочатку необхідно зробити рентгенівський знімок зуба, щоб з'ясувати, чи немає запалення в області кореня. Потім терапевт повинен добре вилікувати зуб, якісно запломбувавши канали, так як після фіксації в зуб вкладки її вже практично неможливо прибрати з нього. Після того як канали зуба запломбовані, вони знову распломбіровиваются, але вже на 2/3 своєї довжини. Таким чином, ми створюємо простір для вкладки, яка буде фіксуватися в канал на спеціальний цемент. Якщо канал у зуба один, то вкладка буде однокореневі, а якщо 2 або 3 канали, то і вкладка буде кріпитися в 2 або в 3 каналу відповідно. Чим глибше вона входить в канал і чим в більшу кількість каналів вона фіксується, тим надійніше вона буде стояти. Надалі вкладка обробляється, і в наступне відвідування на ній цементується готова коронка. У випадках, коли планується виготовлення безметалловой коронки, виготовляють вкладку з білої кераміки, яка не містить метал, так як метал може просвічувати через металеву коронку. Виберіть з благородного металу використовуються, якщо коронки теж мають благородну основу або під безметалеві коронки на бічних зубах.

Наші переваги

КВАЛІФІКОВАНІ ФАХІВЦІ

У нас команда досвідчених і висококваліфікованих фахівців, які готові надати повний спектр стоматологічних процедур

СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ

Ми працюємо на базі високотехнологічного обладнання, а також впроваджуємо новітні методи діагностики та лікування.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Кожному пацієнту ми складаємо індивідуальний і прозорий план лікування, розповідаємо всі подробиці кожного з етапів, вказуємо терміни і вартість.

Наші роботи

До і після лікування, протезування

Щоб отримати додаткову інформацію про наші послуги або записатися на прийом, будь ласка, зв'яжіться з нами
Відгуки

Стоматологию нашли через интернет. Хорошее обращение доктора и быстрая диагностика заболевания, обратились с острой болью. Долго икали подходящую клинику в Николаеве, но действительно ожидание стоило того. Например, обращение к пациенту, адекватные цены на услуги, доктор понятно объяснил причину, моральная поддержка от доктора и медсестры. Будем обращаться еще, всем остались довольны.

Наталья

Теперь буду ходить только в Дента Люкс. Лечение было максимально безболезненным. Очень внимательные врачи. Все понравилось, буду советовать друзьям.

Алина

Лечусь только здесь и вожу всю семью. Дочь доверяет только докторам этой клиники, самый высокий уровень специалистов, оборудования и обслуживания! Ездим из Киева специально на лечение сюда. Благодарю всех сотрудников за внимательное отношение!

Ирина Богданова

м. Миколаїв, пр. Богоявленський, 340/3

(0512) 59-09-05

(096) 486-54-05

(063) 976-31-69

(067) 953-49-59


м. Миколаїв, проспект Корабелів, 7

(0512) 63-65-73

(096) 800-29-44