Лікування карієсу

Лікування карієсу зубів у сучасній стоматології вже давно не зводиться просто до видалення уражених тканин і заповнення дефекту пломбувальних матеріалів.

Сучасні пломби навіть називаються власне не "пломби», а «реставрації», бо вони не тільки заміщають втрачені частини зуба, але і повторюють їх за формою, кольором і микрорельефу (горбки, ямки, фісури і інші деталі поверхні).

Відновлений таким чином зуб виглядає як абсолютно здоровий і ніколи не лікований. Варто додати, що сучасні пломбувальні матеріали по своїй міцності і стійкості до навантажень впритул наближаються до властивостей самої емалі зуба. А сила зчеплення матеріалу з зубними тканинами порівнянна з міцністю самого зуба на розрив.

Наші переваги

КВАЛІФІКОВАНІ ФАХІВЦІ

У нас команда досвідчених і висококваліфікованих фахівців, які готові надати повний спектр стоматологічних процедур

СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ

Ми працюємо на базі високотехнологічного обладнання, а також впроваджуємо новітні методи діагностики та лікування.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Кожному пацієнту ми складаємо індивідуальний і прозорий план лікування, розповідаємо всі подробиці кожного з етапів, вказуємо терміни і вартість.

Наші роботи

До і після лікування, протезування

Щоб отримати додаткову інформацію про наші послуги або записатися на прийом, будь ласка, зв'яжіться з нами
Відгуки

Теперь буду ходить только в Дента Люкс. Лечение было максимально безболезненным. Очень внимательные врачи. Все понравилось, буду советовать друзьям.

Алина

Лечусь только здесь и вожу всю семью. Дочь доверяет только докторам этой клиники, самый высокий уровень специалистов, оборудования и обслуживания! Ездим из Киева специально на лечение сюда. Благодарю всех сотрудников за внимательное отношение!

Ирина Богданова

Здравствуйте! Лечение прошло на высшем уровне. Как это бывает затянул с лечением зуба, шел на прием чтобы вырвать больной зуб. Доктор оценила состояние зуба и сказала, что все поправимо. Спасибо! 

Владислав

м. Миколаїв, пр. Богоявленський, 340/3

(0512) 59-09-05

(096) 486-54-05

(063) 976-31-69

(067) 953-49-59


м. Миколаїв, проспект Корабелів, 7

(0512) 63-65-73

(096) 800-29-44