Ремінералізуюча терапія

Багато пацієнтів стоматологічних клінік Миколаєва потребують додаткового зміцнення емалі зубів. Показаннями для зміцнення зубної емалі може бути профілактика карієсу або підвищена чутливість зубів - гіперестезія. Необхідність зміцнення зубів обумовлюється недоліком фтору і кальцію. Одна з процедур зміцнення зубної емалі - це ремінералізуюча терапія фторвмісними і кальцийсодержащими розчинами і лаками. Іони фтору і кальцію посилюють стійкість зубів до впливу кислого середовища і значно зменшують обмін речовин бактерій. Ремінералізація зубів дозволяє наситити зубну емаль іонами кальцію і фтору, що помітно уповільнює процеси утворення карієсу і руйнування зубів.

Ремінералізуюча терапія - це один з перспективних напрямків профілактики карієсу зубів. Вона грунтується на використанні ефекту ремінералізації для підвищення резистентності зубних тканин. Процеси ремінералізації емалі можливі завдяки двом властивостям емалі - проникності і здатності до відновлення свого складу або зміни його в напрямку посилення її резистентності. Проникнення і осідання в різних шарах емалі мінеральних іонів кальцію, фосфату і фтору ззовні веде до постійної нормалізації проникності в результаті новоутворення кристалів гідроксиапатиту в разі їх руйнування при початковій стадії карієсу. У интактную емаль іони ззовні надходять значно повільніше і в менших кількостях.

З метою профілактики та лікування початкових стадій карієсу в своїй роботі стоматологи-гігієністи використовують суміші, що містять елементи, необхідні для відновлення і зміцнення складу емалі. Основними компонентами ремінералізуючих сумішей є кальцій, фосфати і фториди в іонізованій формі, що входять до складу гідроксіфторапатіта емалі і сприяють її відновленню і зміцненню. Концентрація іонів в ремінералізуючих сумішах не повинна перевищувати 3-5%. Ремінералізацію емалі проводять такими методами: аплікація, полоскання, нанесення гелю або лаку, ротові ванночки, електрофорез, чистка зубів, флоссінг.

Для проведення ремінералізуючої терапії використовують 10% розчин кальцію глюконату і 0,2% розчин натрію фториду, які, чергуючи один з одним, вводять як за допомогою аплікацій, так і електрофорезу.

Досить ефективним засобом профілактики і лікування початкових стадій карієсу є ремодент. Ремодент - препарат, отриманий з кісток тварин, містить комплекс макро - і мікро - елементів, необхідних для ремінералізації емалі. Приблизний елементарний склад: кальцію 4,35%, фосфору 1,35%, магнію 0,15%, калію 0,2%, натрію 16%, хлору 30%, органічних речовин 44%, мікроелементів до 10%. Білий порошок, розчинний у воді. При контакті з емаллю зубів неорганічні елементи ремодента інтенсивно дифундують в її поверхневий шар, що веде до сприятливого зміни його біофізичних властивостей -проніцаемості і розчинності в кислотах. Після завершення всієї процедури не рекомендують приймати їжу протягом 2 год. Курс ремінералізірущей терапії складається з 15-20 аплікацій, які проводять щодня або через день. Після завершення курсу реминерализирующей терапії поверхню зубів доцільно покривати фторлаком. Повторний курс лікування показаний через 5-6 міс. Можна вводити 10% розчин кальцію глюконату і 0,2% розчин натрію фториду в поверхневий шар емалі за допомогою електрофорезу. Дітям рекомендується використовувати 5% розчин кальцію глюконату, так як він приємний на смак і не викликає негативних реакцій у дитини.

Наші переваги

КВАЛІФІКОВАНІ ФАХІВЦІ

У нас команда досвідчених і висококваліфікованих фахівців, які готові надати повний спектр стоматологічних процедур

СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ

Ми працюємо на базі високотехнологічного обладнання, а також впроваджуємо новітні методи діагностики та лікування.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Кожному пацієнту ми складаємо індивідуальний і прозорий план лікування, розповідаємо всі подробиці кожного з етапів, вказуємо терміни і вартість.

Наші роботи

До і після лікування, протезування

Щоб отримати додаткову інформацію про наші послуги або записатися на прийом, будь ласка, зв'яжіться з нами
Відгуки

Стоматологию нашли через интернет. Хорошее обращение доктора и быстрая диагностика заболевания, обратились с острой болью. Долго икали подходящую клинику в Николаеве, но действительно ожидание стоило того. Например, обращение к пациенту, адекватные цены на услуги, доктор понятно объяснил причину, моральная поддержка от доктора и медсестры. Будем обращаться еще, всем остались довольны.

Наталья

Теперь буду ходить только в Дента Люкс. Лечение было максимально безболезненным. Очень внимательные врачи. Все понравилось, буду советовать друзьям.

Алина

Лечусь только здесь и вожу всю семью. Дочь доверяет только докторам этой клиники, самый высокий уровень специалистов, оборудования и обслуживания! Ездим из Киева специально на лечение сюда. Благодарю всех сотрудников за внимательное отношение!

Ирина Богданова

м. Миколаїв, пр. Богоявленський, 340/3

(0512) 59-09-05

(096) 486-54-05

(063) 976-31-69

(067) 953-49-59


м. Миколаїв, проспект Корабелів, 7

(0512) 63-65-73

(096) 800-29-44