Професійна гігієна порожнини рота

Майже кожному з нас знайома ситуація - скільки щодня не намагайся підтримувати порядок у себе вдома, періодично доводиться робити генеральне прибирання. Такі ж аналогії напрошуються при згадці щоденного чищення зубів і професійної гігієни порожнини рота.

Ретельна щоденна гігієна з застосуванням найпередовіших зубних паст зробить Ваш рот ідеальним. Завжди знайдуться куточки, які не знайомі з Вашої зубною щіткою або вона просто не в змозі впоратися з такою "прибиранням".

Професійна гігієна порожнини рота (професійна чистка зубів) - це процедура, яка давно стала нормою в стоматологічній практиці. З неї починається "спілкування" стоматолога і пацієнта. Періодичне видалення зубного каменю і зубного нальоту - запорука Вашого стоматологічного здоров'я.

 

Лікар за допомогою спеціальної ультразвукової установки, спеціальних паст і, при необхідності, із застосуванням методу "Air-flow", очистить з ваших зубів такі зубні відкладення як наліт, зубний камінь, які є причиною руйнування зубів і ясен, виникнення карієсу і хвороб ясен.

Лікар індивідуально підбере метод усунення зубних відкладень.

Золотий стандарт професійної гігієни порожнини рота - зняття і видалення зубного нальоту, зубного каменю 1 раз в 6 місяців.

Наші переваги

КВАЛІФІКОВАНІ ФАХІВЦІ

У нас команда досвідчених і висококваліфікованих фахівців, які готові надати повний спектр стоматологічних процедур

СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ

Ми працюємо на базі високотехнологічного обладнання, а також впроваджуємо новітні методи діагностики та лікування.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Кожному пацієнту ми складаємо індивідуальний і прозорий план лікування, розповідаємо всі подробиці кожного з етапів, вказуємо терміни і вартість.

Наші роботи

До і після лікування, протезування

Щоб отримати додаткову інформацію про наші послуги або записатися на прийом, будь ласка, зв'яжіться з нами
Відгуки

Стоматологию нашли через интернет. Хорошее обращение доктора и быстрая диагностика заболевания, обратились с острой болью. Долго икали подходящую клинику в Николаеве, но действительно ожидание стоило того. Например, обращение к пациенту, адекватные цены на услуги, доктор понятно объяснил причину, моральная поддержка от доктора и медсестры. Будем обращаться еще, всем остались довольны.

Наталья

Теперь буду ходить только в Дента Люкс. Лечение было максимально безболезненным. Очень внимательные врачи. Все понравилось, буду советовать друзьям.

Алина

Лечусь только здесь и вожу всю семью. Дочь доверяет только докторам этой клиники, самый высокий уровень специалистов, оборудования и обслуживания! Ездим из Киева специально на лечение сюда. Благодарю всех сотрудников за внимательное отношение!

Ирина Богданова

м. Миколаїв, пр. Богоявленський, 340/3

(0512) 59-09-05

(096) 486-54-05

(063) 976-31-69

(067) 953-49-59


м. Миколаїв, проспект Корабелів, 7

(0512) 63-65-73

(096) 800-29-44