Стоматологія для вагітних

Всі ми знаємо, що вагітність - це фізіологічний процес, який повинен приносити майбутній мамі тільки позитивні емоції і щастя, однак на зубах вагітність відбивається не завжди сприятливо. Давайте разом розберемося, що ж відбувається насправді і, що можливо зробити, щоб в повній мірі насолодитися щасливою і здоровою вагітністю.

Під час вагітності змінюється гормональний фон жінки і, як наслідок, обмін речовин. З організму вагітної з подвоєною силою йде кальцій та інші потрібні мінеральні речовини. Природно, це не може не позначитися на здоров'ї зубів. Зуби руйнуються швидше, з'являються багато нових стоматологічні проблеми, чи ускладнюються старі. Це означає, що вагітній потрібно подбати про себе і своїх зубах завчасно.

До вагітності необхідно:

  • вилікувати всі зуби;
  • поміняти старі ненадійні пломби на нові (є ймовірність, що під час вагітності під старими пломбами виникне карієс або його ускладнення внаслідок втрати організмом кальцію);
  • зробити професійну чистку зубів, зняти зубні відкладення (часто вони стають причиною захворювань зубів);
  • щодня доглядати за порожниною рота і яснами за допомогою спеціальних засобів, підібраних Вам стоматологом.

Майбутня мама може зіткнутися з тими ж стоматологічними проблемами, що і до вагітності, однак існують деякі нюанси.

Найчастіше вагітні страждають від:

  • підвищеної кровоточивості ясен. Це відбувається через зміни гормонального фону і зумовлене низкою факторів. В організмі бракує кальцію і судини стають крихкими і ламкими;
  • карієсу. Зуби стають крихкими і схильними до карієсу через убутку кальцію та інших мінеральних речовин. Все б нічого, якби це не шкодило здоров'ю майбутньої дитини. Інфекція передається через гемоплацентарний бар'єр і формує стійку схильність малюка до карієсу.

У стоматології Миколаєва Dentalux всім пацієнткам даються рекомендації по догляду за зубами і порожниною рота, лікування ясен ми підбираємо всі засоби індивідуально, виходячи з потреб і побажань майбутньої матусі.

Необхідно пам'ятати, що здорові зуби мами забезпечать здоров'я майбутнього малюка!
Здоров'я Вам і Вашим діткам!

Стоматологія для вагітних в Миколаєві - клініка Dentalux

 

Наші переваги

КВАЛІФІКОВАНІ ФАХІВЦІ

У нас команда досвідчених і висококваліфікованих фахівців, які готові надати повний спектр стоматологічних процедур

СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ

Ми працюємо на базі високотехнологічного обладнання, а також впроваджуємо новітні методи діагностики та лікування.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Кожному пацієнту ми складаємо індивідуальний і прозорий план лікування, розповідаємо всі подробиці кожного з етапів, вказуємо терміни і вартість.

Наші роботи

До і після лікування, протезування

Щоб отримати додаткову інформацію про наші послуги або записатися на прийом, будь ласка, зв'яжіться з нами
Відгуки

Стоматологию нашли через интернет. Хорошее обращение доктора и быстрая диагностика заболевания, обратились с острой болью. Долго икали подходящую клинику в Николаеве, но действительно ожидание стоило того. Например, обращение к пациенту, адекватные цены на услуги, доктор понятно объяснил причину, моральная поддержка от доктора и медсестры. Будем обращаться еще, всем остались довольны.

Наталья

Теперь буду ходить только в Дента Люкс. Лечение было максимально безболезненным. Очень внимательные врачи. Все понравилось, буду советовать друзьям.

Алина

Лечусь только здесь и вожу всю семью. Дочь доверяет только докторам этой клиники, самый высокий уровень специалистов, оборудования и обслуживания! Ездим из Киева специально на лечение сюда. Благодарю всех сотрудников за внимательное отношение!

Ирина Богданова
Питання/відповідь

⭐Чи можна лікувати зуби з анестезією під час вагітності?

Лікувати зуби з анестезією під час вагітності можна. Важливо, застосовувати анестезію тільки тоді, коли вона дійсно необхідна і вибрати правильний спосіб і засіб для знеболювання. Пам'ятайте, що вагітній жінці не можна терпіти гострий зубний біль.

⭐Чи можна відвідувати стоматолога під час вагітності?

Вагітність не є протипоказанням для проведення стоматологічних процедур. Але необхідно враховувати термін вагітності, особливості її протікання і загальний стан здоров'я жінки.

⭐В якому триместрі вагітності можна лікувати зуби?

Проводити лікування зубів можна в другому триместрі. Це найбільш безпечний час для лікування зубів. Але, якщо вас мучить зубний біль, лікувати можна і в першому, і навіть в третьому триместрі (винятком можуть бути складні хірургічні операції).

м. Миколаїв, пр. Богоявленський, 340/3

(0512) 59-09-05

(096) 486-54-05

(063) 976-31-69

(067) 953-49-59


м. Миколаїв, проспект Корабелів, 7

(0512) 63-65-73

(096) 800-29-44