Герметизація фісур

Вся боротьба стоматологів, як не дивно, зосереджена навколо карієсу. Виникнення карієсу викликає біла плівка, яка утворюється на поверхні зуба - стоматологи називають цю плівку «зубним нальотом». Чим довше наліт залишається на поверхні зуба, тим більша ймовірність появи карієсу. Саме для цього ви і чистите зуби щіткою, щоб видалити зубний наліт, який неминуче на них накопичується. Але з деяких зубів, через їх будови, видалити наліт буває дещо складніше. На жувальній поверхні зуба між буграми є глибокі складки - фісури. Така форма зубів дозволяє краще пережовувати їжу, але в той же час сприяє застреванию в цих складках залишків їжі.

Нанесення спеціальних рідких светополімерних (або фотополімерних) мас (герметиків) на ці самі фісури називається - герметизація фісур. Після герметизації фісур жувальна поверхню зуба стає більш плоскою і рівною, на ній не залишається заглиблень, недоступних зубній щітці. Наліт видаляється ефективно і легко, а значить, істотно знижується і ризик утворення карієсу. Светополімери дуже добре приклеюються до емалі зубів, практично не піднімають прикус і можуть бути будь-якого кольору, аж до синього або коричневого.

Кольорові герметики роблять спеціально для того, щоб батьки могли самостійно контролювати стан фиссур у дітей, дивитися, чи не стерся чи герметик і чи не час сходити до доброго дядька або тітки знову.

Дітям герметизація фісур особливо рекомендується через те, що у них емаль зуба ще не остаточно сформувалася і найбільш вразлива саме в складках-фиссурах.

 

 

 

Наші переваги

КВАЛІФІКОВАНІ ФАХІВЦІ

У нас команда досвідчених і висококваліфікованих фахівців, які готові надати повний спектр стоматологічних процедур

СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ

Ми працюємо на базі високотехнологічного обладнання, а також впроваджуємо новітні методи діагностики та лікування.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Кожному пацієнту ми складаємо індивідуальний і прозорий план лікування, розповідаємо всі подробиці кожного з етапів, вказуємо терміни і вартість.

Наші роботи

До і після лікування, протезування

Щоб отримати додаткову інформацію про наші послуги або записатися на прийом, будь ласка, зв'яжіться з нами
Відгуки

Стоматологию нашли через интернет. Хорошее обращение доктора и быстрая диагностика заболевания, обратились с острой болью. Долго икали подходящую клинику в Николаеве, но действительно ожидание стоило того. Например, обращение к пациенту, адекватные цены на услуги, доктор понятно объяснил причину, моральная поддержка от доктора и медсестры. Будем обращаться еще, всем остались довольны.

Наталья

Теперь буду ходить только в Дента Люкс. Лечение было максимально безболезненным. Очень внимательные врачи. Все понравилось, буду советовать друзьям.

Алина

Лечусь только здесь и вожу всю семью. Дочь доверяет только докторам этой клиники, самый высокий уровень специалистов, оборудования и обслуживания! Ездим из Киева специально на лечение сюда. Благодарю всех сотрудников за внимательное отношение!

Ирина Богданова

м. Миколаїв, пр. Богоявленський, 340/3

(0512) 59-09-05

(096) 486-54-05

(063) 976-31-69

(067) 953-49-59


м. Миколаїв, проспект Корабелів, 7

(0512) 63-65-73

(096) 800-29-44