Рентген зубів в Миколаєві

Рентген зубів в Миколаєві - це процедура, пов'язана з наукою рентгенографией. Рентгенографія - це метод дослідження, спрямований на отримання знімка зуба і порожнини рота. Для чого потрібен рентген зубів? По-перше, для діагностики. Адже, як відомо, вірно поставлений діагноз - це рішення половини поставлених завдань. Різні види рентгенівських знімків дозволять стоматолога провести діагностику прихованого карієсу, розпізнати вогнища запалення в кореневих каналах, визначити наявність або відсутність патологій в скронево-нижньощелепного суглоба або аномалії розвитку зубів, а також переломи нижньої щелепи і наявність непрорізавшихся зубів.

По-друге, рентген зубів важливий для повноцінного і якісного контролю. Рентгенівські знімки дозволять стоматолога визначити, наскільки ефективно запломбований канал кореня зуба, а також отримати достовірну інформацію про регрес вогнища запалення. Зробити рентген зубів Миколаїв можна в будь-якій клініці міста. Єдиною перешкодою може стати вагітність. Ознайомитися з комплексом процедур, які рекомендується зробити майбутнім мамам можна на сторінці стоматологія для вагітних.

 Діагностика:
 R-знімок зуба  50-100 грн.

Існують різні види рентгенівських знімків. Рентген зубів з прікусних фіксуванням - це можливість отримати чіткий знімок коронок нижнього і верхнього зубів. Периапикальную знімок - це можливість отримати інформацію про стан одного-двох зубів, їх коренів і щелепи навколо них. Палатальний рентген - це знімок всіх верхніх або нижніх зубів. Панорамний знімок - це можливість отримати інформацію про зубах верхньої або нижньої щелепи, кореневих каналах і стані тканин пародонту.

Багато приватних стоматологічних клінік пропонують нешкідливий рентген з використанням цифрового обладнання, яке дозволяє отримати контрастні і чіткі зображення за мінімум часу. Такий метод діагностики незамінний в ортодонтичному лікуванні, в парадонтології, а також істотно допомагає в протезуванні та імплантації зубів.

Стоматологія в Миколаєві «Денталюкс» в роботі використовує рентгеноаппаратури нового покоління, що дозволяє значно знижувати променеве навантаження. Рентгенівська установка Planmeca Intra підсилює діагностичну цінність всіх внутріоральних рентгенівських методів і робить виключно чіткі зображення з надзвичайною різкістю і максимальною кількістю деталей.

Наші переваги

КВАЛІФІКОВАНІ ФАХІВЦІ

У нас команда досвідчених і висококваліфікованих фахівців, які готові надати повний спектр стоматологічних процедур

СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ

Ми працюємо на базі високотехнологічного обладнання, а також впроваджуємо новітні методи діагностики та лікування.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Кожному пацієнту ми складаємо індивідуальний і прозорий план лікування, розповідаємо всі подробиці кожного з етапів, вказуємо терміни і вартість.

Наші роботи

До і після лікування, протезування

Щоб отримати додаткову інформацію про наші послуги або записатися на прийом, будь ласка, зв'яжіться з нами
Відгуки

Стоматологию нашли через интернет. Хорошее обращение доктора и быстрая диагностика заболевания, обратились с острой болью. Долго икали подходящую клинику в Николаеве, но действительно ожидание стоило того. Например, обращение к пациенту, адекватные цены на услуги, доктор понятно объяснил причину, моральная поддержка от доктора и медсестры. Будем обращаться еще, всем остались довольны.

Наталья

Теперь буду ходить только в Дента Люкс. Лечение было максимально безболезненным. Очень внимательные врачи. Все понравилось, буду советовать друзьям.

Алина

Лечусь только здесь и вожу всю семью. Дочь доверяет только докторам этой клиники, самый высокий уровень специалистов, оборудования и обслуживания! Ездим из Киева специально на лечение сюда. Благодарю всех сотрудников за внимательное отношение!

Ирина Богданова
Питання/відповідь

⭐Яка вартість рентгена зубів а Миколаєві в стоматології "Денталюкс"?

Вартість R-знімка зуба 100 грн.

⭐Що таке рентген зуба?

Рентген зубів - це знімок ротової порожнини, на якому видно ділянку щелепної кістки, ясна і зуби. Обстеження проводиться за допомогою спеціального апарату.

⭐Навіщо потрібно робити рентген зуба?

Рентген зубів дає можливість доктору провести оцінку стану тканин, невидимих при візуальному огляді ротової порожнини. Крім того, така процедура дозволяє виявити багато стоматологічні захворювання на ранній стадії.

м. Миколаїв, пр. Богоявленський, 340/3

(0512) 59-09-05

(096) 486-54-05

(063) 976-31-69

(067) 953-49-59


м. Миколаїв, проспект Корабелів, 7

(0512) 63-65-73

(096) 800-29-44