Зубні прикраси

Зубні стрази або скайси - це ювелірні прикраси з дорогоцінних металів або штучних діамантів, спеціально розроблені для прикраси зубів як дітей, так і дорослих. Прикраси візуально покращують зовнішній вигляд зубів, підкреслюють білизну посмішки. Процедура абсолютно нешкідлива і займає приблизно 10 хвилин. Прикраса приклеюється на поверхню зуба без порушення цілісності емалі. Якщо ж Ви захочете згодом зняти прикраса, стоматолог зробить це швидко і безпечно для емалі зуба!

Стоматологічні Асоціації по всьому світу підтримують це новий напрямок в моді. Очікується, що в найближчі п'ять років від 1 до 2% населення Європи прикрасять свої зуби таким способом. Крім того, зубні прикраси - відмінна альтернатива пірсингу і тату.

Установка зубного прикраси не представляє ніякої небезпеки для емалі і полягає в обробці зуба спеціальним гелем, нанесенні клейкого, затвердевающего і активується за допомогою світла композиту, установці безпосередньо прикраси і полірування поверхні зуба навколо скайси. Перед установкою зубних прикрас потрібно обов'язково перевірити стан порожнини рота і, якщо це необхідно, провести професійну очистку зубів.

Прикраси для зубів іноді грають не тільки іміджеву роль. Вони так само здатні приховати невеликі пошкодження і пігментні плями на зубах. Прикраси тримаються на зубі до шести місяців і більше і при бажанні легко видаляються навіть без найменших порушень емалі. Фахівці стоматології в Миколаєві зроблять все на вищому рівні.

Зубні прикраси в Миколаєві - клініка Dentalux

Наші переваги

КВАЛІФІКОВАНІ ФАХІВЦІ

У нас команда досвідчених і висококваліфікованих фахівців, які готові надати повний спектр стоматологічних процедур

СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ

Ми працюємо на базі високотехнологічного обладнання, а також впроваджуємо новітні методи діагностики та лікування.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Кожному пацієнту ми складаємо індивідуальний і прозорий план лікування, розповідаємо всі подробиці кожного з етапів, вказуємо терміни і вартість.

Наші роботи

До і після лікування, протезування

Щоб отримати додаткову інформацію про наші послуги або записатися на прийом, будь ласка, зв'яжіться з нами
Відгуки

Стоматологию нашли через интернет. Хорошее обращение доктора и быстрая диагностика заболевания, обратились с острой болью. Долго икали подходящую клинику в Николаеве, но действительно ожидание стоило того. Например, обращение к пациенту, адекватные цены на услуги, доктор понятно объяснил причину, моральная поддержка от доктора и медсестры. Будем обращаться еще, всем остались довольны.

Наталья

Теперь буду ходить только в Дента Люкс. Лечение было максимально безболезненным. Очень внимательные врачи. Все понравилось, буду советовать друзьям.

Алина

Лечусь только здесь и вожу всю семью. Дочь доверяет только докторам этой клиники, самый высокий уровень специалистов, оборудования и обслуживания! Ездим из Киева специально на лечение сюда. Благодарю всех сотрудников за внимательное отношение!

Ирина Богданова

м. Миколаїв, пр. Богоявленський, 340/3

(0512) 59-09-05

(096) 486-54-05

(063) 976-31-69

(067) 953-49-59


м. Миколаїв, проспект Корабелів, 7

(0512) 63-65-73

(096) 800-29-44