Поширеність хвороб пародонту знаходиться в прямій залежності від якості догляду за порожниною рота. Для цього необхідна профілактика карієсу та гігієна порожнини рота. Оптимальні гігієнічні умови попереджають виникнення запальних і руйнівних процесів в пародонті, а якщо вони вже виникли, - зменшують їх вираженість, сприяють нормалізації, зворотному розвитку.

Стан пародонта, інтенсивність відкладення зубного нальоту залежать від кратності чищення зубів. У людей, які чистять зуби вранці і ввечері, зубний наліт утворюється не так швидко, як у тих, хто чистить їх тільки вранці або тільки ввечері. При нерегулярному догляді за порожниною рота інтенсивність відкладення зубного нальоту зростає в 2 - 4 рази.

Правильний догляд за порожниною рота, раціональне використання гігієнічних засобів забезпечують усунення хвороботворних мікроорганізмів, які зумовлюють руйнування, аллергизацию ясна, а в кінцевому підсумку - гінгівіт, пародонтит і пародонтоз. Таким чином, гігієна порожнини рота запобігає запалення і руйнування тканин. Якщо у Вас все ж виникли підозри про проблеми в порожнині рота, то потрібно без зволікання скористатися послугами стоматолога, який підбере оптимальне лікування.

Для гігієни порожнини рота застосовують різні засоби і методи. Їх характер залежить від мети проведення та стану порожнини рота, але всі вони повинні відповідати наступним вимогам: не впливати негативно на слизову оболонку порожнини рота, нейтралізувати кисле середовище в ротовій порожнині, очищати поверхні зубів від нальоту, усувати неприємний запах з рота, володіти дезинфікуючим, дезодорирующим властивостями, бути нешкідливим для організму, не викликати алергічних реакцій.

Зубна паста Лакалут актив

Антисептичну, протизапальну, гемостатичну, противокариозное, що підвищує резистентність зубної емалі до дії кислот. Сприяє видаленню зубного нальоту (адгезивні речовини пасти, що містять молекули хлоргексидину), послаблює запальні процеси в тканини ясен і кровоточивість (алантоїн і бісаболол), надає в'яжучий ефект, сприяє зміцненню ясен, знижує чутливість емалі зубів до холодного та гарячого, солодкого і кислого (алюмінію лактат), сприяє зміцненню структури зубної емалі і попереджає розвиток карієсу (алюмінію фторид).

Показання:

Гінгівіт, зубний наліт або камінь, кровотечі з ясен, пародонтопатії, карієс (лікування і профілактика).

Зубний порошок LACALUT aktiv forte

- зменшує кровоточивість

- сприяє зміцненню ясен

- володіє терпким ефектом

- володіє природним протимікробну дію за рахунок екстрактів ромашки, шавлії, ратанії, перстачу, мірри

- нормалізує кислотно-лужну рівновагу в ротовій порожнині

 

 

Ополіскувач для порожнини рота Лакалут актив

Лакалут актив - ополіскувач для ясен, що містить лактат алюмінію, фториди і антибактеріальні компоненти. Лактат алюмінію створює в'язкий ефект, зміцнює ясна і знімає їх кровоточивість. Іони фтору зміцнюють зубну емаль і запобігають карієс. Що входять до складу ополіскувача антибактеріальні компоненти мають також і протизапальну дію, особливо важливим при гінгівітах, пародонтитах і стоматитах.

Ще одна важлива властивість даного продукту: він видаляє бактеріальний зубний наліт, і, перешкоджаючи утворенню зубного каменю, підтримує щоденну гігієну порожнини рота. Завжди пам'ятайте, що паста і ополіскувач LACALUT aktiv взаємно доповнюють один одного, а їх спільна робота дозволить вам забути про кровоточивості. Саме їх послідовне використання дасть вам в повній мірі відчути ефект LACALUT - терпку дію лактату алюмінію змусить ранки на яснах затягнутися відразу після застосування препаратів.

Концентрований ополіскувач для порожнини рота LACALUT fresh

Застосування ополіскувачів порожнини рота потрібно обов'язково вводити в звичку. Особливо це актуально для тих, хто бореться з несвіжим диханням. Справжній борець з неприємним запахом з рота - концентрований ополіскувач для порожнини рота LACALUT fresh.

Властивості ополіскувача

Концентрований ополіскувач для порожнини рота LACALUT fresh має антибактеріальну дію, сприяє видаленню нальоту з важкодоступних для зубної щітки міжзубних ділянок, зміцнює і тонізує ясна, запобігає їх запалення і кровоточивість, минерализует і зміцнює зубну емаль, а також захищає зуби від карієсу.

Ідеально підходить при використанні ортодонтичних пристосувань. Чи не дратує чутливі тканини слизової оболонки порожнини рота.


Разом з цим читають

м. Миколаїв, пр. Богоявленський, 340/3

(0512) 59-09-05

(096) 486-54-05

(063) 976-31-69

(067) 953-49-59


м. Миколаїв, проспект Корабелів, 7

(0512) 63-65-73

(096) 800-29-44