Існує безліч свідчень для видалення зуба: сильне руйнування зуба карієсом, при травмах і неможливості відновлення, сильне руйнування зв'язкового апарату, який утримує зуб в яснах при різних захворюваннях, періодонтит при неможливості лікування, неправильно розташовані зуби, підготовка до ортодонтичного лікування, сверхкомплексние зуби. Найбільш частою причиною для видалення зуба є санація ротової порожнини при хронічному періодонтит на стадії загострення, коли вже неможливо вилікувати вогнище запалення у верхівки зуба. І ще одна причина - видалення многокорневого зуба, який призведе до розвитку одонтогенного остеомієліту.

Такий вид хірургічного втручання, як видалення стоматології Миколаєва рекомендують проведена тільки у фахівців. Зуб витягують за допомогою спеціальних стоматологічних інструментів з лунки альвеолярного відростка щелепи. При цьому отслаивают ясна, руйнують зв'язковий апарат і видаляють зуб під впливом знеболюючого препарату. Якщо це видалення многокорневого зуба, то стоматолог спочатку визначає особливості будови зуба, а також число його коренів і їх розташування. Для цього необхідно провести рентгенологічне дослідження в декількох проекціях, що дозволить уникнути розвитку ускладнень при видаленні зуба.

На видалення зубів ціна залежить від декількох факторів.

По-перше, обрана клініка. Це може бути або державна клініка, або приватна.
По-друге, все залежить від необхідних додаткових процедур, так як їх кількість визначається в індивідуальному порядку.
Але, тим не менше, на видалення зубів в Миколаєві ціна буде цілком доступною для вас, так як багато стоматологічні клініки пропонують знижки.


Разом з цим читають

м. Миколаїв, пр. Богоявленський, 340/3

(0512) 59-09-05

(096) 486-54-05

(063) 976-31-69

(067) 953-49-59


м. Миколаїв, проспект Корабелів, 7

(0512) 63-65-73

(096) 800-29-44