Не кожному дісталися білосніжні зуби. Багато чистять зуби два рази в день, користуються зубною ниткою, але білосніжна посмішка все одно недосяжна. Тим більше що наліт від їжі, кави і нікотину роблять свою справу і псує загальну картину. І так як в домашніх умовах не завжди виходить досягти бажаної білизни, необхідна «генеральна» прибирання, а саме: відбілювання зубів. Допомогти в цьому може стоматологія в Миколаєві. На думку психологів, ця процедура здатна зробити обличчя молодшим і чарівна, сприйняття самої людини більш успішним, а все тому, що білосніжні зуби - свого роду свідчення способу життя, здоров'я, генетики, харчування і догляду за собою.

Відбілювання зубів Миколаїв - це швидко, якісно і безболісно. Необхідно тільки вибрати метод, за допомогою якого ви хочете повернути свою сліпучу посмішку. З удосконаленням стоматологічних послуг з'являються все більш прості та ефективні методи відбілювання, а також можливість не завдавати шкоди емалі зубів. Але що ще більш приємно, доступно - на відбілювання зубів в Миколаєві ціна дозволяє зробити цю процедуру широким верствам населення.

Процедура впливу ультразвуком або повітряно-порошковим потоком - це знайомий багатьом метод відбілювання з метою зняття зубного нальоту і каменю. Однак відбілити зуби при цьому можна в якійсь мірі лише в тому випадку, якщо ваші власні, дійсно білосніжні зубки покрив всього лише багаторічний зубний наліт, який видаляється, а поверхню зубів злегка полірується. Але змінити колір реально цей метод не зможе. Але його використовують як перший етап для будь-яких способів відбілювання зубів, для того щоб повернути початковий колір.

Зубні пасти з відбілюючим ефектом - це найпростіший, доступний і ефективний спосіб відбілювання. Відомо, що зуби пористі не тільки зовні, але і всередині. Барвники, тютюн, чай, чорна кава, буряк, червоне вино, чорниця, нікотин - все це проникає вглиб зуба і в'їдається в саму структуру зуба. Зубні пасти з відбілюючим ефектом допоможуть вам в цьому. Відбілювання таким способом можливо як в домашній обстановці, так і професійно.

Хімічне відбілювання - це процес впливу кисню на структуру пігменту, через що і зменшується фарбування зубної тканини. Для початку виготовляються індивідуальні капи, зняті з зубів у вигляді зліпка. Потім виготовляється модель всього зубного ряду з гіпсу, по ній в спеціальному апараті і виходять капи з пластика, які просочуються відбілюючим гелем. Це хоч і ефективний і безпечний спосіб відбілювання, але все не нешкідливий - через те, що підібрати індивідуальну дозу гелю важко. Крім того, при домашньому відбілюванні без контролю лікаря може виникнути підвищена чутливість зубів на дефектах пломб і незахищених ділянках дентину.

І останній спосіб відбілювання зубів - лазерне відбілювання. Під час процедури стоматолог наносить на зуби гель перекису водню і засвічує спрямованим безпосередньо на кожний зуб променем лазера. Це дає незрівняний ефект відбілювання. Так як загальний час впливу на кожен зуб не більше 2 хвилин, практично відсутня чутливість зубів під час відбілювання. Це дійсно ефективний і швидкий спосіб професійного відбілювання зубів, ціна якого доступна кожному бажаючому за рахунок простої технології.


Разом з цим читають

м. Миколаїв, пр. Богоявленський, 340/3

(0512) 59-09-05

(096) 486-54-05

(063) 976-31-69

(067) 953-49-59


м. Миколаїв, проспект Корабелів, 7

(0512) 63-65-73

(096) 800-29-44